آشنایی با پخت نان سنتی در روسیه

آیا می خواهید این نان روغنی خوشمزه را با پوسته ترد شما به آرد چاود نیاز ندارید، اما یک عنصر مخفی وجود دارد: آرد گیلاس پرنده.

اولین بار در بخش پخت و پز یک فروشگاه روسی ممکن است به عنوان یک تعجب برانگیز باشد زیرا ممکن است انواع نان و شیرینی هایی که قبلا دیده اید وجود نداشته باشد. نان سخت تر است و نه شیرین آن در ایالات متحده و اروپا و فقط چند روز طول می کشد. به عنوان یک قاعده کلی، نان گندم یا چاودار روسی فقط شامل آرد، نمک، گاهی اوقات قند، مخمر و یا استارت، روغن یا کره و آب است. بسته به دستور غذا، ممکن است آجیل، میوه های خشک، تخم مرغ یا شیر نیز وجود داشته باشد.

حتی بیشتر جالب است که در روسیه به اصطلاح “نان سیاه”، ساخته شده از چاودار، محبوب تر از غلات “سفید” گندم است. حتی در فروشگاه های کوچک محلی که در آن شما انتخاب زیادی از محصولات پخته را نمی بینید، به احتمال زیاد انواع نان چاودار بیشتر از نان گندم وجود دارد. در حقیقت، نان تیره نیز از گندم ساخته شده است، اما با چاودار و سایر انواع آرد مخلوط شده است. روس ها مانند نان تیره خود را به طوری که آنها را با طیف وسیعی از مواد تشکیل دهنده، از جمله دانه آفتابگردان و کدو تنبل، آلو خشک، گشنیز، و همچنین آرد گیلاس پرنده.
چرا روس ها نان خوار را ترجیح می دهند؟
سعی کنید نان سیاه تیره داشته باشید، ابتدا می توانید طعم آن را کمی تلخ کنید. اما توضیحی وجود دارد که چرا مردم در روسیه نوشیدنی تیره تر از بیشتر نقاط دیگر می خورند. در روسیه، این نان سالم تر در نظر گرفته شده و فکر می کند شما را بدون اینکه شما سنگین می کنید، پر کند. پوسته ترد نان یک منبع خوب ویتامین B1 است و آرد چاودار باعث کاهش کلسترول و کاهش قند خون می شود.

در این مقاله با فرهنگ نان سنتی در روسیه آشنا می شویم

نان چاودار سنتی از مخمر یا استارتر شاید از عناصر قابل تشخیص غذاهای روسی تا پایان قرن هجدهم باشد. در جداول هر دو دهقان و نجیب بود و در کنار هر خدمت خدمت می کرد. غلاف گندم تنها در اواسط قرن نوزدهم محبوبیت پیدا کرد.

امروز نانوایان روسیه انواع نان چاودار را تهیه میکنند. رایج ترین نسخه ها عبارتند از Darnitskiy (نان تحت پوشش با گشنیز)، Borodinskiy (به افتخار نبرد Borodino) و Stolichniy (گردو شیرین).

(شما می توانید در مورد انواع مختلف نان در اینجا بخوانید.)
آیا سخت است که نان را در خانه بسوزانید؟

بسیاری از خانواده ها نان خود را با استفاده از دستور العمل های سنتی استفاده می کردند. حتی اکنون، زمانی که آسان است فقط برای خرید محصولات پخته شده در یک فروشگاه مجاور، برخی از روس ها ترجیح می دهند به ریشه های خود بازگردند و در خانه خانه نان بخورند. و شما هم می توانید آن را امتحان کنید! اگر آرد چاودار ندارید اما میخواهید نان تیره واقعی روسیه را امتحان کنید، سعی کنید آن را به خمیر اضافه کنید.

یک تنور گازی خانگی نان به شما کمک می کند که خمیر را سریع ببرید اما در واقع ضروری نیست. بسیاری از مردم فکر می کنند که باید ساعت ها را خمیر می کنند. در واقع، شما فقط نیاز به مخلوط کردن مواد تشکیل دهنده برای 5-10 دقیقه و سپس ترک خمیر خود را برای استراحت برای مدتی. در برخی از دستور العمل ها، این فقط یک یا دو ساعت طول می کشد، در حالی که دیگران نیاز به خروج از خمیر به مدت یک شب. پس از آن، شما فقط باید خمیر را بشویید و آن را به فرم مورد نیاز تبدیل کنید. خمیر را چندین بار خیس نکنید، فقط چند حرکت، در غیر این صورت نان خیلی سیراب نخواهد شد.

شما می توانید آن را در یک ظرف خاص و یا فقط بر روی یک ورق پخت. دستور العمل های کلاسیک نسبتا ساده است و فقط نیاز به مواد تشکیل دهنده بسیار ساده ای است که همیشه در آشپزخانه دارید. این “تیره” نان از آرد کلرنگ استاندارد با آرد گیلاس پرنده (در واقع میوه های خرد شده خشک شده) ساخته شده است. آرد گیلاس نان را به یاد می آورد که عطر و طعم خوشایندی از جوهر بادام و چاله های گیلاس است. به همین دلیل است که دستور العمل تمام مهمانان شما را متعجب خواهد کرد.

ایا به دنبال پخت نان سنتی در منزل هستید؟

ایا می خواهید به راحتی در منزل نان و کیک کلوچه سنتی بپزید

پیشنهاد ما به شما تنور و فر گازی خانگی گبند صنعت می باشد

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. تناز گفت:

    چقدر بد نوشته شده این متن.

Open chat
نیاز به کمک داری؟
سلام ، چطور میتونم کمک تون کنم