چند نکته هنگام پخت نان سنتی با تنور گازی خانگی

پخت نان سنتی

نکات

    آنچه که برای مایع استفاده می کنید عطر و طعم نان شما را تغییر می دهد. شیر و کوتاه کردن نان سفید نان است. روغن زیتون و آب، نان ایتالیایی را سخت تر می کند. شما می توانید از کلوچه (کلوچه) یا آرد سفید یا ترکیبی از هر دو (توصیه می شود که کل گندم می تواند بیش از حد سنگین باشد) استفاده کنید یا دانه های دیگر، سبوس، دانه های کتان، دانه های دیگر و گیاهان را اضافه کنید … هنگامی که شما می دانید که چگونه می توانید ترکیب هر ترکیبی را که میخواهید انجام دهید
    بنس – دستور غذا برای یک قرص به طور معمول باعث می شود 1 دوازده رول شام. آنها را در یک ورق پخت گریس قرار داده و یک سانتیمتر از یکدیگر جدا می شوند، زیرا وقتی بار دوم را می زنند، آنها متورم می شوند و یکدیگر را لمس می کنند.
    “آرد نان آرد” دارای پروتئین زیادی است و به مخمر کمک می کند که گلوتن بیشتری تولید کند و برای نان در دستگاه نان یا نان ایده آل باشد. برای نان ایتالیایی فوق العاده سفت و سخت، جایگزین در برخی از آرد “ماکارا دوارا”، و از آرد نان استفاده نکنید.
    در صورتی که تمایل به تمیز کردن نرم، یا با تخم مرغ برای یک درخشش سخت باشد، انتخاب کنید. اگر می خواهید دانه ها یا مواد دیگر را روی نان بپاشید، قبل از پخت آن را بپزید. دانه های خشخاش، جو دوتایی یا دانه کنجد خوب هستند.
    اطمینان حاصل کنید که مواد لازم را داشته باشید. آرد کیک یا شیرینی خیلی “نرم” است – نان باید کمی جویدن باشد. از آرد خود پرورش نیز اجتناب کنید. همه چیز خوب است، اما آرد نان (آن را به عنوان “آرد نان”، “آرد با پروتئین بالا” و یا “آرد برای ماشین آلات نان” برچسب گذاری می شود) بهترین است – آن دارای محتوای گلوتن بالاتر است، بنابراین به بهتر جوشاندن پاسخ .
    شما می توانید ظرف را به مدت 5 تا 10 دقیقه در محل گرم قرار دهید. گزینه های دیگر در بالای رادیاتور در کم و یا در یک پرتو قوی از نور خورشید است، به ویژه اگر شما پارچه ای تیره بیش از خمیر است.
    چاق شدن: با توپ خمیر در مقابل شما، پاشنه دستان خود را بر روی خمیر قرار دهید و آن را فشار دهید، همانطور که می خواهید خمیر را از شما دور کنید. دستان خود را باز کنید و دوباره آن را انجام دهید. اجازه ندهید با دست راست خود بکشید: دستگیر کنید و انتهای دور خمیر را 1/4 نوبت به سمت چپ بچرخانید، سپس آن را روی خود بچرخانید، پاشنه های خود را پایین آورید و دوباره فشار دهید. ایده این است که تمام توپ از خمیر را کار کند – چرخش به شما می دهد تا خمیر را ماساژ دهید.
    خمیر را بیش از حد کار نکنید زیرا می تواند بافت نان را تحت تاثیر قرار دهد.
    اگر خمیر را به راحتی نمیبینید، بافت نان را تحت تاثیر قرار می دهد.

هشدارها

     هنگامی که نان از تنور گازی بیرون می آید، سعی نکنید بلافاصله آن را بشویید، احتمالا قرص را خرد کنید، یا حداقل نرم را درون پری کنید. آن را در 30-60 دقیقه تنظیم کنید. چندین حوله تمیز که در بالای آن قرار دارد، گرم تر می شود، اما مطمئن شوید هوا می تواند گردش کند، بنابراین پوسته نمی تواند غلیظ شود.

در پایان فیلم کوتاهی از پخت نان سنتی با تنور گازی برایتان گذاشتیم برای تماشا روی دکمه پلی وسط کلیپ کلیک کنید

جهت ورود به فروشگاه و خرید تنور گازی گنبد صنعت کلیک کنید

دیدگاه شما

Open chat
نیاز به کمک داری؟
سلام ، چطور میتونم کمک تون کنم